Structura OAR SM

 

Presedinte

arh. Lucian Sabau-Trifu – lucian.sabau-trifu@oarsm.org

Consiliul Teritorial

arh. Mircea Corodan – mircea.corodan@oarsm.org – vicepresedinte
arh. Adrian Pop – adrian.pop@oarsm.org – vicepresedinte
arh. Violeta Iuoras - violeta.iuoras@oarsm.org – trezoriei
arh. Livia Mihaltian – livia_mihaltian@yahoo.com
arh. Noemi Gyure-Rotariuc – noemi.gyure@oarsm.org
arh. Gheorghe Ilea – gheorghe.ilea@kstl.ro

Comisia de disciplina

arh. Florin Anitas – florinanitas@gmail.com – presedinte
arh. Ovidiu Negru – negru_o@yahoo.com
c. arh. Ciprian Belean – ciproiect@yahoo.com

supleanti

arh. Laszlo Suveg – arhicon1993@yahoo.com
arh. Victoria Vasvary – vtvictoria2000@yahoo.com

Comisia de cenzori

arh. Dezideriu Schmidt – arhitectschmidt@yahoo.com
c. arh. Ludovic Gyure-Rotariuc

Follow

Get every new post delivered to your Inbox.

%d bloggers like this: